Smluvní přeprava osob, kol a zavazadel, nejen ze Strážnice

Pokud potřebujete zajistit přepravu kol nebo osob, máme k dispozici mikrobus Ford Tourneo Custom 8 + 1 a přívěs pro 20 kol. Nově máme k dispozici skříňový moderní cyklo-přívěs až pro 42 kol. Tento přívěs Vám zajistí bezpečnou přepravu kol, tak aby nedošlo k jejich poškození nebo krádeži. Pokud potřebujete ale převést menší počet kol, tak pro Vás taky máme nabídku. Moderní cyklo-přívěsy pro 10 nebo 20 kol. Oba přívěsy jsou od prověřené firmy Harbeck, sídlící v Německu. U těchto „shuttle“ přívěsů se kola nakládají velice jednoduše. Spolupracujeme s vybranými a prověřenými dopravními společnostmi. 

Pokud máte zájem o přepravu kol nebo pronájem přívěsu, ozvěte se nám pomocí kontaktového formuláře.

Zašlete nám nezávaznou poptávku

  BIKELINER
  velký přívěs až pro 42 kol

  Náš moderní  cyklo-přívěs Vám zaručuje šetrnou a bezpečnou přepravu kol. Kola jsou upevněna do rámu a jsou přepravována ve stojící poloze. Při převozu se kola sebe nedotýkají, každé je upevněno zvlášť, což zaručuje šetrnou přepravu i na větší vzdálenosti. Skříňová pevná konstrukce zaručuje bezpečnost před poškozením. Nájezdová rampa umožňuje rychlé naložení a vyložení kol. Přívěs patří k jedním z nejmodernějších, který se dnes na trhu nabízí a je vhodný zejména pro přepravu elektrokol.

  HARBECK
  přívěs pro 10 kol

  Jednoduché upevnění kol mezi polstrovanými vaky umožňuje rychlé naložení a vyložení kol. Je vhodný pro skupiny do 10 osob a můžete ho zapřáhnout i za osobní auto.

  HARBECK – BikeShuttler
  přívěs až pro 20 kol

  Tento nový moderní cyklopřívěs disponuje velmi jednoduchým systémem pro rychlé naložení a vyložení kol a je vhodný pro přepravu všech druhů kol vč. elektrokol. Dá se rovněž využít pro jedno- nebo vícedenní výlety a pobyty.

  Plachtový cyklopřívěs
  přívěs pro 20 kol

  Plachtový cyklopřívěs vhodný pro přepravu normálních kol, popř. elektrokol. Kola jsou zavěšena na hácích a přichycena stahovací páskou na suchý zip. Kola jsou přepravována odděleně v zavěšené poloze. Cyklopřívěs můžete rovněž využít na přepravu pro delší vzdálenost a je vhodný pro skupiny do 20 osob.

  Nejnovější informace

  Co je u nás nového a na co se můžete těšit...